Profi İnşaat Hakkında

PROFİ İNŞAAT, 17 Yıllık Avrupa tecrübesinden sonra 2014 yılından itibaren Sakarya Adapazarı, Serdivan, Erenler, Sapanca bölgelerinde bir çok projeye imza attı. Sektörel tecrübesi ve yenilikçi duruşuyla PROFİ İNŞAAT adıyla değer üreten, teveccüh gören bir marka olmuştur. Yılların tecrübesi ve güçlü finansal yapısıyla iddialı bir giriş yaptık. Özellikle farklılaşan toplumsal ve bireysel tercihleri, değişen tüketim alışkınlıklarını, yaşam biçimlerini ve sektördeki yeni trendleri doğru okuyan grubumuz, bu vizyonla katma değeri yüksek projeler üretmektedir.


Her proje bizim için “UMUDUN EŞİĞİDİR” diyoruz. Bu bağlamda, mekansal planlamayı kurgularken yerleşme ve kentleşmeyi, sosyolojik dönüşüm kapsamında ele almaktayız. Elbette geleneksel yaşam anlayışına, modern çözümler üreterek hatıralarımızla gelecek umutlarımızı birleştiriyoruz. Ancak daha önemlisi; yaşam ve mekan kalitesini artırma hedefimizle; özellikle dezavantajlı grupları önemseyerek, sosyal, sportif ve kültürel donatı ve tesisleri, ürettiğimiz yaşam komplekslerinin ayrılmaz bir parçası olarak görüyoruz. Bu vizyonla ideal yaşam alanları oluşturma gayreti içinde olduğumuzu, misyonumuzun temel ilkesi olarak taahütlerimizde öne çıkarıyoruz ve sizi bir yalı dairesinde yaşatmak istiyoruz.


Hedefimiz; müşteri beklentileri ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak buna değer katmak ve değer yaratmaktır. Çağdaş teknoloji ışığında bilgili ve güler yüzlü personelimizle kaliteli meskenler yapmak temel prensibimizdir.

Sinan AYDIN
Kurucu / Genel Müdür“HİÇBİR ŞEY İNSANDAN DEĞERLİ DEĞİLİDİR; DEĞERLİ OLARAK BİLDİĞİMİZ HER ŞEY DEĞERİNİ İNSANDAN ALIR.”